Här hittar du allt du önskar. Allt ifrån designade smycken och exklusiva klockor till oförglömliga presenter för högtider som dop, förlovning, födelsedagar och vigsel. Hos oss handlar du enkelt och säkert. Välkommen in!
Seamaster Professional Diver från Omega. Dykarklocka som även är snygg till kostym. Med eller utan kronograf. Med Omegas patenterade Co-Axial-verk och vattentät ner till 300 m.
Tryggt köp med äkthetsbevis hos Jarl Sandin, återförsäljare i Västsverige som dessutom erbjuder service av ditt kvalitetsur med egna certifierade urmakare i huset.
I vår webshop visar vi endast de olika huvudfamiljerna. I butiken på Kungsgatan 67 Göteborg är du välkommen in för att upptäcka och prova olika modeller och hitta din favorit.